Kullanım Koşulları

BitkiselForum sitesinin amacı ziyaretçilerimizi bilgilendirmek, deneyim ve tecrübelerini paylaşmak amacıyla hazırlanmış bir sitedir. Sitemizdeki her türlü bilgi, belge ve doküman internet sitelerinden, herbalistlerin makale ve paylaşımlarından, kitaplardan, diğer kaynaklardan ve site ziyaretçilerimizin bıraktıkları bilgilerden oluşmaktadır. Sitemizde yayınlanan bilgiler herhani bir TIP uygulaması, tedavi veya alternatif tedavi için yol gösterici veya karar verici bir dayanak olamaz. İnternet sitemiz herhangi bir tedavi veya tanı yada vb. Tıbbi bir yönlendirme merkezi değildir. Hastalıkların tedavisinde başvurulacak yegane merkez hastahaneler ve tıp doktorlarıdır. Sitede paylaşılan bilgi ve yazıların uygulamasını doktorunuza danışmadan ve tıbbi denetimsiz olarak asla yapmayınız. Forumdaki bilgiler ve yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Kullanılan her bitki veya ürün kişiden kişiye, değişik yaş gruplarına hatta cinsiyete göre farklılık arz etmektedir. Şöyle ki Yüce Allah her insanı farklı yaratmış ve her insanın immül sistemi, hormon seviyeleri, kan değerleri vb. bir çok etken sebebiyle hastalıklara karşı farklı teptiler verebilmektedir. Bu sebeple BitkiselForum sitesinde yayınlanan veya paylaşılan her türlü bilgi, belge, doküman vb. her türlü veri sadece bir fikir olarak değerlendirilmelidir. Sitedeki bilgi, belge ve dokümanlar çok değişik kaynaklardan edinildiği, insanların tecrübe ve önerilerinden oluştuğu için bu bilgilerin doğruluğu konusunda herhangi bir garanti bulunmamaktadır ve BitkiselForum.com size herhangi bir garanti vermemektedir. Siteden edinilen bilgiler ile herhangi bir hastalığa tanı konulması veya tedavi yapılması için kullanılamaz. Bu şekildeki kullanımından dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir. Siteyi ziyaret eden, bilgi ekleyen veya bilgi alan her türlü site ziyaretçisi bu uyarıları kabul etmiş sayılır.

BitkiselForum.com sitesine kontrol dışında bilgi girilmesi, forum sayfalarına yorum eklenmesi ve bilgi girilmesi halinde site sahibinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sorumluluk tamamen bilgi giren 3.şahıslara aittir. Eklenen bilgi, belge ve dokümanların kullanımından dolayı oluşabilecek her türlü mağduriyetten, BitkiselForum sitesi ve yöneticileri hiçbir adli ve idari sorumluluğu kubal etmez. Sitede verilen bilgiler hiçbir tedavi, ameliyat veya tıbbi bir uygulama için bir yol gösterme şeklinde değerlendirilmemelidir ve bu şekilde kullanılamaz. . Sayfalardaki bilgiler, ilgili bir uzmanın teşhisini, tedavisini ve yol göstermesinin yerini tutmaz. Özellikle hastalıkların tedavisi için uygulanması halinde sorumluluk uygulayana aittir. Sağlık problemleriniz için mutlaka bir uzman veya hekime başvurmanız tavsiye edilmektedir. Ancak onun bilgi ve denetiminde sitedeki bilgilerin uygulanması söz konusu olabilir. Sitede yazılan bilgilerin herhangi bir hastalığın teşhisi amacıyla kullanılması söz konusu olamaz.

BitkiselForum sizi ziyaretçileri, siteyi ziyaret ettikleri ve kullanmaya başladıkları andan itibaren yukarıda belirtilen tüm koşul ve kaideleri peşinen kabul etmiş sayılırlar. Sitenin kullanımı, içindeki her türlü bilgi, belge ve dokümanın kullanılmasından doğacak sorumluluk kullanıcılara aittir.


Hızlı İletişim
code